21 липня 2012
Батьківські збори після проведеного заходу під назвою «Дорогинська Січ» (триденний наметовий табір), де підбивалися підсумки проведеної роботи по вихованню дітей батьками спільно із Фастівським спортивним клубом «Доброслав» та обговорювались питання послідуючих заходів (двотижневий спортивний збір на Чорному морі та намічений на серпень похід вихідного дня по історичним місцям Фастівщини) співпали разом із святом Івана Купала. Тож за спільною згодою було прийнято рішення провести збори на природі, об’єднавши корисне та цікаве.
«Збори», на які зібрались батьки, діти, тренери та старші спортсмени спортивного клубу «Доброслав» із своїми сім’ями, а також представники старшини Фастівського куреня Українського Козацтва на чолі з отаманом Василем Мазуренком, розпочались з святкового столу, приготованого руками батьків, дорослих доброславівців і козаків. Також всі посмакували смачного козацького кулішу, приготованого тренерами «Доброслава» за рецептом головного кухаря всіх козацьких заходів, де потрібно нагодувати їх учасників, Юрія Алєксєєва.
Поки діти приймали участь в іграх, які проводив засновник та тренер СК «Доброслав», а також представник старшини (обозний) Фастівського куреня Українського Козацтва Прокопенко Микола Миколайович, батьки обговорили всі питання, які були винесені на батьківські збори тренером спортивного клубу Чернишенком Олегом Івановичем. Після цього всі дорослі приєднались до дітей і прийняли участь в різноманітних конкурсах та козацьких забавах, де змагались між собою мами проти мам, батьки проти батьків та цілі сім’ї проти сімей. Закінчились ігри та забави перетягуванням линви, в якому приймали участь батьки разом з дітьми. Оскільки діти, які займаються в «Доброславі», живуть як у Фастові, так і в Фастівському районі, змагання вийшло між сім’ями міста Фастова та району, які представляли сім’ї з сіл Фастівця, Триліс, В.Офірна та в. Снітинка. Суддя змагання, доброславівець та представник старшини (суддя) Фастівського куреня Українського Козацтва Володимир Шеремет, тричі давав команду розпочинати змагання, і тричі перемогли сім’ї «збірної Фастівського району».
А коли зайшло сонце, всі зібралися навколо багаття і залунала під гітару українська пісня, яку співали разом і діти і дорослі…
Як на Купала у « Доброславі» Діти з батьками в іграх змагались
6 травня 2012
До 14 травня у Фастові триває традиційний весняний двомісячник благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста. Образ нашого міста, якість життя у ньому залежить, в першу чергу, від самих містян,
6 травня 2012
02 травня 2012 року в лісовому масиві (між мікрорайоном Мехколона і селищем Потіївка ) для джур і бажаючої молоді козацького підрозділу «Каскад» пройшли практичні заняття з тактики розвідників (пластунів): засідки, контр засідки, захоплення позицій і маскування снайпера. Участь прийняли 14 козачат, а навчальні та ігрові заняття проводили з ними Юлія і Тетяна Голішевські та Юрій Пустовій.
6 травня 2012
До 14 травня у Фастові триває традиційний весняний двомісячник благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста. Образ нашого міста, якість життя у ньому залежить, в першу чергу, від самих містян
31 березня 2012
27 березня 2012 року діти та молодь СК «Каскад» завітали в гості до своїх друзів – в Центр спеціального призначення військової служби правопорядку (м.Васильків). Згідно з Концепцією допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді керівництво цієї військової частини в рамках військово-шефської роботи організувало заняття з ознайомленням зі стрілецькою зброєю, що знаходиться на озброєнні військ спецпризначення.
31 березня 2012
24 березня 2012 року вихованці СК «Каскад», що зацікавилися ідеями скаутської організації Пласт та вирішили створити у Фастові осередок цієї організації, прийняли участь у святковому заході до дня створення куреня імені героїв Крут Всеукраїнської скаутської організації «Пласт». Цей захід проходив на території музею Івана Гончара (м.Київ). Свято розпочалося з урочистої частини – переводу дітей, яким виповнилося 11 років, з категорії «новаків» в категорію «юнаки». В основній частині свята були проведені безпосередньо молоддю куреня цікаві святкові дійства: розмальовка обличчя патріотичними символами, конкурси, співи, ігри. А на завершення свята курінь організував святковий стіл. Окрім участі у заході, каскадівці також відвідали цікаві експозиції української самобутності музею І.Гончара.
13 березня 2012
9 березня 2012 року для юних вихованців та членів СК «Каскад» було проведене щорічне практичне заняття «Зимове виживання».
21 лютого 2012
18 лютого у м.Біла Церква відбувся чемпіонат України з панкратіону серед юнаків та дівчат 2002-1997 років народження. В змаганнях приймало участь близько 350 спортсменів з 11 областей України. До збірної команди Київської області увійшли фастівські спортсмени – члени СК «Каскад», яких тренує Юрій Пустовій.
21 лютого 2012
19 лютого 2012 року відбувся щорічний військово-спортивний турнір «Бойова готовність», присвячений 23-річчю виведення військового контингенту з республіки Афганістан. Дане змагання організовується для вихованців та членів СК «Каскад», де вони змагаються в демонстрації бойових навиків з рукопашного бою.

Фотогалерея

Останні 10 фото з ГАЛЕРЕЇ Фастова

 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (1)
 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Королева и её подданные

  Королева и её подданные

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (2)
 • Фастів сучасний 120

  Фастів сучасний 120

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 119

  Фастів сучасний 119

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 118

  Фастів сучасний 118

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Маммилярия 133

  Маммилярия 133

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (13)
 • не знаю 132

  не знаю 132

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (1)
 • Scilla bifolia 131

  Scilla bifolia 131

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (1)
 • Весна не за горами 130

  Весна не за горами 130

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (2)
 
Січень 2022
1Сб2Нд3Пн4Вт5Ср6Чт7Пт8Сб9Нд10Пн11Вт12Ср13Чт14Пт15Сб16Нд17Пн18Вт19Ср20Чт21Пт22Сб23Нд24Пн25Вт26Ср27Чт28Пт29Сб30Нд31Пн
Останні оголошення на FASTIV.com.ua

Продаж

Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.
16 грудня 2016
Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.

Продам кормушку-самосвал для прикормки рыбы. Может служить, как для зимней, так и для летней рыбалки. Кормушка предназначена доставлять вашу…

Купівля

Куплю б/в металопластикові вхідні двері
30 вересня 2015
Куплю б/в металопластикові вхідні двері

Куплю б/в металопластикові вхідні двері. 0503256372

Послуги

Доставка їжі в Фастові
23 серпня 2020
Доставка їжі в Фастові

Відкрилась нова та зручна доставка їжі в Фастові. Доставка MixFood працює як по Фастову так і по району (уточняйте за тел.). Зручний сайт, з…