Аферисты и кидалы зная Ваш номер карты Приват Банка и номер сим крты киев-стар или диджус (didjus) через компанию Киев стар и его представителя - сота альянс захид в городе Фастове грабят владельцев кредитных карт приватбанка и сим карт киев стар!!!! Деньги переводят на Киевстар виасат... И собственно все!!
30 листопада 2013
Фастовская бандитская группировка Фомы наводила ужас на антикваров, ювелиров и торговых работников Киева и пригородов
Фастовский маньяк получил пожизненное
13 сентября 2013 | 11:44
4 квітня 2013
02.04.2013 Киевская область.фастовский район, примерно район "журавля"
30 березня 2013
Сегодня около трех ночи во дворе дома на Красноармейской, 38, сгорел старый опель кадет, припаркованный на ночь возле мусорки.
30 березня 2013

Хто ми? Або, знову міліцейський слід?

 

Погляд правозахисника на ситуацію з «наїздом» на спортивний клуб «Каскад».


В суспільному житті кожен виконує свою роль. Кожний вчинок людини впливає не тільки на зовнішні обставини, змінює реальність, а й має наслідки для тих, хто поряд з нами, для тих хто від нас залежить. Особливо про це потрібно пам’ятати тим, хто працює з дітьми. Дивлячись на вчинки дорослих, діти формують своє відношення до життя, погляди. Не маю хисту до роботи з дітьми, тому з повагою відношусь до тих, хто присвятив своє життя цій місії. Для роботи з дітьми потрібно мати не тільки рівень освіти, рівень професійних знань, а й особливу обачність у вчинках, відношенні. Маю десятирічного сина, який в сім’ї єдиний чоловік, що не самим добрим чином впливає на його формування як майбутнього чоловіка, я пристала на його пропозицію записати його в якусь спортивну секцію і збирала відповідну інформацію. Але замість вирішення моєї проблеми, як зазвичай, намагаюсь допомогти вирішити проблему інших.

Будьте бдительны.
Сейчас по Украине катится волна с предложениями акций на продукцию Жилет и Шик.
Всего за 35 грн Вы можете купить 4 кассеты Жилет, которые вырвут у вас всю щетину на лице, увлажняющая полоска "вечная" никогда не смыливается. Подделка родом из Поднебесной. Киев уже охвачен, скоро и до маленьких городов доберутся. Подделывают и женские кассеты. Различить можно только сопоставим оригинальную упаковку с подделкой (но кто носит в кармане оригинал?) и цене. Но если они поднимут цену, тогда вообще не отличить. Ходят слухи, что появляется это чудо даже в больших магазинах.
Короче удачных покупок и не облажайтесь.

 

В Фастове ограбили банкомат на 393 тыс.грн.

 

 

Сообщение об ограблении поступило сегодня в дежурную часть милиции города Фастов от уборщицы парикмахерской. Женщина заявила, что повреждены замки на входной двери и банкомате, который находился в помещении.

Из банкомата украли 393 тыс.грн.

На место выехала следственно-оперативная группа, которая собрала вещественные доказательства. В милиции отмечают, что неоднократно предупреждали руководство отделения "УкрСиббанка", которому принадлежит уже опустошенный банкомат, о необходимости улучшения технического оснащения - сигнализации, видеонаблюдения и т.п., однако представители банка этот совет проигнорировали.

По данному факту милиция возбудила уголовное дело по ч.5 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Проводятся оперативно-розыскные мероприятия с целью установления лиц, причастных к совершению преступления.

 

Источник: http://news.liga.net/

Не секрет, що багато фастівчан зверталися до кандидата в народні депутати від партії Віталія Кличка «Удар» Сольвара Руслана, і просили, щоб він допоміг вирішити питання з наданням медичної допомоги. А саме - подарував місту хоча б одну сучасну карету швидкої допомоги, тому що ті, що є на балансі міста вже давно застаріли і лікарі просто не мають змоги дістатися до пацієнтів так швидко, як це необхідно.

В благодійному фонді Сольвара Руслана відгукнулися на ці прохання і придбали сучасну машину швидкої допомоги марки «Renault», звернулися до місцевої влади, щоб поставити її на баланс міста, але тут почалося найцікавіше - посадовці відмовляються приймати цей дарунок, посилаючись на те, що у місті й так все добре і нова машина просто не потрібна!

Міська влада відмовляється від карети швидкої допомоги, яку подарував місту кандидат у народні депутати Сольвар Руслан за підтримки благодійного фонду

Фотогалерея

Останні 10 фото з ГАЛЕРЕЇ Фастова

 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (1)
 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Королева и её подданные

  Королева и её подданные

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (2)
 • Фастів сучасний 120

  Фастів сучасний 120

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 119

  Фастів сучасний 119

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 118

  Фастів сучасний 118

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Маммилярия 133

  Маммилярия 133

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (13)
 • не знаю 132

  не знаю 132

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (1)
 • Scilla bifolia 131

  Scilla bifolia 131

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (1)
 • Весна не за горами 130

  Весна не за горами 130

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (2)
 
Січень 2022
1Сб2Нд3Пн4Вт5Ср6Чт7Пт8Сб9Нд10Пн11Вт12Ср13Чт14Пт15Сб16Нд17Пн18Вт19Ср20Чт21Пт22Сб23Нд24Пн25Вт26Ср27Чт28Пт29Сб30Нд31Пн
Не надо иметь друзей - с друзьями надо дружить. кирилловка азовское море Женщины бывают просто стервозные, очень стервозные и ужасно любимые...
Останні оголошення на FASTIV.com.ua

Продаж

Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.
16 грудня 2016
Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.

Продам кормушку-самосвал для прикормки рыбы. Может служить, как для зимней, так и для летней рыбалки. Кормушка предназначена доставлять вашу…

Купівля

Куплю б/в металопластикові вхідні двері
30 вересня 2015
Куплю б/в металопластикові вхідні двері

Куплю б/в металопластикові вхідні двері. 0503256372

Послуги

Доставка їжі в Фастові
23 серпня 2020
Доставка їжі в Фастові

Відкрилась нова та зручна доставка їжі в Фастові. Доставка MixFood працює як по Фастову так і по району (уточняйте за тел.). Зручний сайт, з…