...Я зрозумів одну нехитру істину.
Вона в тому, щоб творити дива своїми руками.
A. Грін

Розділи

Що Де Коли
Головний
Навігатор по Галереї
Розділи
галереї Fastiv.com.ua

Переглянути останні, або популярні 20 фото чи відео, ви можете на головній сторінці Галереї Фастова. Для Цього натисніть в меню Галереї на посилання ГАЛЕРЕЯ. Щоб додати фото чи відео в галерею, або створити особистий альбом, перейдіть до сторінки АЛЬБОМИ.

Щоб переглянути альбоми які знаходяться в категоріях, натисніть на назву розділа - наприклад Гумор (Відео). Ця сторінка покаже вам список всіх альбомів для поточної категорії. Якщо в категорії немає альбомів, вам буде показані всі файли фото чи відео цього розділу для швидкого перегляду - наприклад Фастів Історичний.

Повну інформацію по роботі Галереї ви можете отримани на сторінці ДОВІДКА.

Художник не той, хто надихається,
А той, хто надихає.
Сальвадор Далі

Альбоми

Персональні альбоми
Зручне розміщення
Фото та Відео
Адаптовані до
Смартфонів та Планшетів

8 марта, 2013, 2014, Cпортивный Фастов 1931-1933 г., Jean Valjan, Jean Valjean, Jean_Valjean, Ukrainian, Єкомаркет, Івана Купала 2013, історія, Анатолий Кириченко, Бенардос, Вечерний квартал, Вишиванки, Вокзал, День Незалежності, Зима, Ирис, Каскад, Кварта, Київ, Киев, Мотовиловка, Одуванчик, Палій, Пам’ятник, Парк, Природа, Ржищев, Родина, Розы, Снегуровка, Соборна, Спортивный Фастов 1931-1933 г., Танк, Тимошенко, Унава, ФОНТАН, Фальсифікації, Фастів, Фотогалерея, Фуршет, баня фастов, весна, вибори, видео, газон, галерея, голодомор, графіті, гроза, гумор, дамба, декор, загородный комплекс, закат, иероглифы, кінотеатр, кіт, казка, кияне, концерт, костел, місто, монастыри, музей, обзор, офицеры, подснежники, посадка, послание, проліски, річка, рассмеши комика, ресторан, сауна фастов, сказочная русь, спів, субботник, талант, тварини, фастов, фото, храмы Киева, царизм, цветы, церква, юмор

Всі ключові слова

borisovich (203),serg-magnum (120),Упереджений (113),Shaman (56),Victor (48),dizzer (16),Serakuz (11),andrud (11),myata (9),Tryzub (8)

Фотографія - це не спорт. У неї немає правил.
Все має бути випробувано.
Білл Брандт

Статистика

Докладна інформація про Галерею
В цифрах та
Фактах
Найкраще та
Найцікавіше

В цифрах

Популярне фото по переглядам , по рейтингу, Останнє в галереї

Я фотографую тому,
що ще не вмію ЦЬОГО РОБИТИ.
Якби вмів, ТО ПЕРЕСТАВ БИ.
Йозеф Судек

Довідка

Питання та Відповіді
Правила
користування
Можливості
галереї

Чому я повинен реєструватися?

Реєстрація дає користувачеві додаткові можливості: завантаження файлів, можливість голосування, оцінювання зображення, написання коментарів і т.п.

Як мені зареєструватися?

Перейдіть на сторінку "Реєстрація" і заповніть необхідні дані (також, якщо хочете, можете заповнити додаткову інформацію про себе). Якщо адміністрація вимагає підтвердження реєстрації через email, то після заповнення Вашої інформації, Ви повинні отримати листа на вказану при реєстрації в Ваших даних email з інструкціями, активування. Ваш обліковий запис має бути активовано, щоб Ви могли ввійти на сайт.

На нашому сайті також є можливість відвідувачам авторизуватися використовуючи вже існуючі акаунти на таких популярних сервісах як "ВКонтактe", "Twitter", "Facebook" та інших. Зовнішня авторизація полегшує реєстрацію на Fastiv.com.ua - тепер не потрібно заводити ще один логін - пароль, можна скористатися вже наявними на одному з цих відомих сервісів.

Як потрапити в категорію чи альбом?

Переглянути останні, або популярні 10 фото чи відео, ви можете на головній сторінці Галереї Фастова. Для Цього натисніть в меню Галереї на посилання ГАЛЕРЕЯ. Щоб додати фото чи відео в галерею, або створити особистий альбом, перейдіть до сторінки АЛЬБОМИ.

Щоб переглянути альбоми які знаходяться в категоріях, натисніть на назву розділа - наприклад Гумор (Відео). Ця сторінка покаже вам список всіх альбомів для поточної категорії. Якщо в категорії немає альбомів, вам буде показані всі файли фото чи відео цього розділу для швидкого перегляду - наприклад Фастів Історичний.

Як мені оцінити фото (рейтинг), та написати коментар до фото?

Відкрийте сторінку з повною інформацією про зображення чи відео, та справа зверху натисніть на відповідну зірочку. Коментарі додаються також на цій сторінці в нижній частині.

Що таке "Останні", "Популярні"?

На головній сторінці ГАЛЕРЕЇ ФАСТОВА вкладка "Останні" показує 10 останніх завантажених фото. Вкладка "Популярні" показує 10 файлів, які переглядалися найбільше всіма користувачами на сайті. Вкладка "Відео" показує 10 останніх доданих відеороликів.

В кожній категорії, на сторінці швидкого перегляду файлів, є сортувальник, за такими показниками:

"по порядку в списку - за датою - за рейтингом - за переглядами - за коментарями - за алфавітом"

В розділі завантаження є декілька варіантів. Який краще вибрати?

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛИ В ГАЛЕРЕЮ, Вам необхідно вказати ті файли, які ви хочете додати, одним із таких способів:Обрати файл НА СВОЄМУ компьтері
Вказати посилання на файли, які перебувають НА ІНШОМУ СЕРВЕРІ
Вказати посилання на СТОРІНКУ для перегляду відео, на таких сервісах, як YOUTUBE.COM, VIDEO.MAIL.RU, VIMEO.COM, SMOTRI.COM
Вказати посилання на ФАЙЛ, який знаходиться на інших файлових ОБМІННИКАХ. ПРИ ЦЬОМУ НА НАШОМУ САЙТІ БУДЕ СТВОРЕНО тільки зменшений ОПИС, А ОРИГІНАЛ буде завантажуватися з файлового обмінника
Запакувати ВСІ ФАЙЛИ в ZIP АРХІВ і вказати його шлях.

ТИП ЗАВАНТАЖЕННЯ ФАЙЛІВ МОЖНА ВИБРАТИ, натиснувши на потрібну кнопку.
За допомогою кнопок + або - МОЖНА додати або прибрати ПОЛЯ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ.
ЩОБ НЕ ЗАВАНТАЖУВАТИ в галерею ОРИГІНАЛИ ЗОБРАЖЕНЬ, ПРИ ВАРІАНТІ ПО ПОСИЛАННЮ, ВКАЖІТЬ ПУНКТ "НЕ завантажувати файли на сервер".
Можна використовувати декілька ТИПІВ ЗАВАНТАЖЕННЯ ОДНОЧАСНО. ПРИ ЦЬОМУ ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ завантажених файлів БУДЕ підсумковуватися і порівнюватися з максимально допустимими.

 
Які максимальні розміри і типи файлів фото можна завантажувати в галерею?

В КОЖНІЙ КАТЕГОРІЇ МОЖУТЬ ІСНУВАТИ СВОЇ ВИМОГИ ДО ТИПІВ ФАЙЛІВ, їх розмірів, можливість швидкої ПУБЛІКАЦІЇ, тощо. ДЛЯ БІЛЬШ детального перегляду цих ВИМОГ дивітьтя опис категорії ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ. Якщо опису немає, значить в цій категорії існують загальні правила - а саме:

При завантаженні файлів до ОСОБИСТОГО АЛЬБОМУ чи КАТЕГОРII:

» ЯКЩО ЗОБРАЖЕННЯ перевищить вказане значення, ВОНО БУДЕ стиснуто по ширині ДО: 1600 PX
» ЯКЩО ЗОБРАЖЕННЯ перевищить вказане значення, ВОНО БУДЕ стиснуто по висоті ДО: 1000 PX
» ДОПУСТИМІ до завантаження РОЗШИРЕННЯ Фото: JPG, JPEG, JPE, PNG, GIF
» МАКСИМАЛЬНА СТОРОНА ЗОБРАЖЕННЯ після стиснення на СТОРІНЦІ КОМЕНТАРІВ та ШВИДКОГО ПЕРЕГЛЯДУ: 564X384 PX
» МАКСИМАЛЬНА СТОРОНА зменшеного ЗОБРАЖЕННЯ для попереднього перегляду: 350X350 PX
» У разі збігу імен файлів, буде заміна останнього
» НА ЗОБРАЖЕННЯ буде накладено ВОДЯНИЙ ЗНАК сайта Fastiv.com.ua
» ДЛЯ ФАЙЛУ БУДЕ ДОЗВОЛЕНО додавання коментарів (можливі налаштування)
» ДЛЯ ФАЙЛУ БУДЕ ДОЗВОЛЕНО виставлення рейтингу (можливі налаштування)
» Ви зможете редагувати файли після завантаження ДО КАТЕГОРII
» Ви зможете видалити файли після завантаження ДО КАТЕГОРII

Які ролики можна розмістити в галереї?

В нашій ГАЛЕРЕЇ ви можете розмістити ролики з улюблених ресурсів відео, таких як YOUTUBE.COM, VIDEO.MAIL.RU, VIMEO.COM, SMOTRI.COM Через деякий час буде запроваджено підтримку ще декількох популярних відеосервісів!

Для чого вказувати КЛЮЧОВІ СЛОВА?

КЛЮЧОВІ СЛОВА (ТЕГИ) бажано вказувати (але не обов`язково), для покращення пошуку фото чи відео в галереї.

Вказати КЛЮЧОВІ СЛОВА у вас є можливість при додаванні файлів. КЛЮЧОВІ СЛОВА вказуються через кому, АЛЕ НЕ БІЛЬШЕ - 4-5 слів. Кожне ключове слово може складатися з декількох слів, розділених пропусками, АБО БУДЬ-ЯКИМИ ІНШИМИ СИМВОЛАМИ. ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА ОДНОГО ключового слова повинна бути не більш ніж 100 СИМВОЛІВ.

Чи можна добавляти відео в ОСОБИСТІ АЛЬБОМИ?

Користувач має змогу додавати до своїх альбомів як фото так і відео. Також є можливість додавати ВІДЕО і ФОТОМАТЕРІАЛИ до загальних розділів, якщо це дозволено адміністрацією Галереї, чи модератором цього розділу.

При додаванні відеоролика виникає помилка, про що написано на сторінці: Наступні файли не були завантажені через помилки: Не правильно вказано шлях до файлу

Якщо це посилання подібне:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pg8CGzwNF6k

то буде помилка додавання інформації.

Список відеоресурсів, які на цей час підтримує ВІДЕО - ФОТОГАЛЕРЕЯ ФАСТОВА , з прикладами "правильного" посилання:

YOUTUBE.COM


http://www.youtube.com/watch?v=pg8CGzwNF6k

VIMEO.COM


http://vimeo.com/63718300

VIDEO.MAIL.RU


http://video.mail.ru/lvi/172226.html

SMOTRI.COM


http://smotri.com/video/view/?id=v240997933d4#

Через деякий час буде запроваджено підтримку ще декількох популярних відеосервісів!

Завжди раді бачити вас в нашій ГАЛЕРЕЇ,
та на сторінках Fastiv.com.ua

Открывая шкаф, лучше все же сперва постучать. знакомства Белая церковь киевская область Он работал стилистом в гостинице. Стелил постели.
Здоровый человек - это плохо обследованный больной Новый игорный клуб Jozz Casino - переходи по ссылке и выигрывай уже сегодня Ищете женщину? Лучше ищите деньги. Женщина сама вас найдёт.

Передзвоніть своїм БАТЬКАМ, вони чекають!