Фастів онлайн » Новини Фастова » Оздоровлення дітей 2013 !!!!

Оздоровлення дітей 2013 !!!!

0

 

Оздоровлення дітей 2013 !!!!

 

 

Вкотре звертаємо увагу батьків на те, що дитяче оздоровлення - річ надважлива. Фастівська районна виконавча дирекція Фонду соціального страхування бере на себе оплату частину вартості дитячих путівок.


Фастівська районна виконавча дирекція Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності інформує своїх страхувальників, що в 2012 році за рахунок соцстраху було направлено на санаторно-курортне лікування близько 300 застрахованих осіб путівки для яких коштували Фонду майже півтора мільйона гривень. Також повідомляємо, що поряд із санаторно-курортним лікуванням дорослих соцстрах профінансував і оздоровлення дітей застрахованих осіб. Активно співпрацювали з Фондом по оздоровленню дітей в минулому році комісії по соціальному страхуванню Пивоварні Зіберта – де оздоровлено 30 діток, ПАТ «Елопак-Фастів» - 25 діток, Фастівський хлібокомбінат – 11 діток, Фастівська дистанція колії – 10 діток, Фастівська дистанція електропостачання – 6 діток, Фастівська дистанція сигналізації та зв’язку – 6 діток, Залізнична станція Фастів – 4 діток, Вузлова лікарня – 2 діток, також було оздоровлено 11 діток, що мешкають у Фастівському районі. Аналогічна робота цими комісіями проводиться і в цьому році. Загалом на часткове фінансування дитячого оздоровлення в 2012 році було використано 72 тис. грн., також страхувальникам було видано 12 дитячих путівок на суму 47 тис. грн.. та 12 санаторно-курортних путівок для лікування дитини в супроводі дорослого, що коштували Фонду 109 тис. грн..


І хоча зима ще не закінчилася, а навчання в 2013 році продовжується, саме час подбати про оздоровлення та незабутній відпочинок дітей під час літніх канікул. Хочеться, щоб дитина не тільки відпочила та зміцніла, але й запаслася здоров’ям на весь рік. Тому Фастівська районна виконавча дирекція Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності вкотре звертає увагу на те, що дитяче оздоровлення - річ надважлива і воно завжди було одним з пріоритетів діяльності Фонду. Тож і нині, незважаючи на складний фінансовий стан, соцстрах бере на себе оплату частини вартості дитячих путівок. Існує широкий перелік оздоровчих таборів по всій території України та Автономної республіки Крим, де за бажанням страхувальників, батьків та дітей можливо оздоровити дітлахів з використанням коштів Фонду тим самим здешевивши, для себе, вартість путівки.
Скористатися доплатою Фонду можуть лише працюючі батьки, які сплачують єдиний соціальний внесок та приватні підприємці, застраховані на добровільних засадах.
— Для оплати частини вартості путівки до дитячого закладу оздоровлення за рахунок коштів Фонду працюючому (батьку, матері, усиновлювачу, опікуну/піклувальнику) необхідно звернутись до комісії (уповноваженого) із соціального страхування за основним місцем роботи із заявою. А комісія, в свою чергу, звертається до Фастівської районної виконавчої дирекції Фонду із заявкою на часткове фінансування оздоровлення дітей за рахунок коштів Фонду.


Фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності звертаються до Фастівської районної виконавчої дирекції Фонду (за умови наявності договору про добровільну участь у загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні з територіальним органом Пенсійного Фонду України та сплати єдиного внеску на момент звернення).
Кошти Фонду будуть направлені на покриття вартості набору продуктів харчування дітей — не більше 39 гривень на один людино-день, а також на лікування та культурне обслуговування дітей — не більше 3 гривень на один людино-день з розрахунку на оздоровчу зміну, тривалість якої може бути 21 день. Таким чином, за рахунок коштів Фонду буде сплачено 882 грн. Решта вартості путівки оплачується за рахунок страхувальника, профспілкової організації підприємства чи організації, батьків або інших джерел.
Для отримання коштів страхувальнику необхідно подати до Фастівської районної ВД заявку на часткове фінансування оздоровлення дітей встановленого зразка (можна отримати в дирекції) та документи згідно переліку.
Зазначаємо, що заявка подається окремо на кожну оздоровчу зміну і у розрізі оздоровчих таборів.
Звіт про використання коштів Фонду на оздоровлення дітей у дитячих оздоровчих закладах надається страхувальником до Фастівської районної ВД за формою Ф-4 ФСС з ТВП.


Рішення про виділення путівки до дитячого оздоровчого закладу приймається комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства, установи, підприємця на підставі особистої заяви застрахованої особи (батька, матері, усиновлювача, опікуна) щодо оздоровлення дитини із зазначенням віку (діти повинні бути від 7 до 18 років).
Застрахованій особі протягом календарного року за рахунок коштів Фонду може бути виділено на одну дитину лише одну путівку до дитячого оздоровчого закладу.
З метою підвищення ефективності проведення оздоровчої кампанії звертаємось до голів комісій та уповноважених по соціальному страхуванню підприємств та установ міста і району з проханням провести відповідну роботу в трудових колективах, визначити суму коштів, необхідну для часткового фінансування оздоровлення дітей та повідомити про це нашу дирекцію.
Наголошуємо, що ми готові забезпечити кошти значно більшій кількості замовників, аніж маємо на сьогоднішній день.
Підсумки літнього оздоровлення дітей будуть висвітлені в газеті «Перемога» та інших засобах масової інформації у вересні нинішнього року з детальним аналізом участі в цій важливій справі керівників, голів комісії та уповноважених із соціального страхування підприємств, організацій, установ міста та району не залежно від форми власності.
Для отримання інформації страхувальники та застраховані особи можуть зателефонувати за номером 6-04-71 в робочі дні: понеділок-четвер від 09:00 до 18:00, у п’ятницю від 09:00 до 16:45, обідня перерва від 13:00 до 13:45{link_on_forum}Думки в голос:


 • Коментарі
 • "Вконтакте"
 • FaceBook

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Фотогалерея

Останні 10 фото з ГАЛЕРЕЇ Фастова

 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Королева и её подданные

  Королева и её подданные

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (28)
 • Фастів сучасний 120

  Фастів сучасний 120

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 119

  Фастів сучасний 119

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 118

  Фастів сучасний 118

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Маммилярия 133

  Маммилярия 133

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (15)
 • не знаю 132

  не знаю 132

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (14)
 • Scilla bifolia 131

  Scilla bifolia 131

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (12)
 • Весна не за горами 130

  Весна не за горами 130

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (13)
 
Листопад 2019
1Пт2Сб3Нд4Пн5Вт6Ср7Чт8Пт9Сб10Нд11Пн12Вт13Ср14Чт15Пт16Сб17Нд18Пн19Вт20Ср21Чт22Пт23Сб24Нд25Пн26Вт27Ср28Чт29Пт30Сб
Если утром жена с Вами не разговаривает - значит, пьянка удалась ! Відпочинок в Карпатах для всієї сім'ї: http://smerekoviy-dvir.com.ua/. Если пустой стаканчик из-под йогурта в раковине, значит ложка должна быть в мусорке...
Не стой, где попало - попадёт ещё раз forex-broker.pro Нужно гордо поклоняться, если не можешь быть идолом.
Останні оголошення на FASTIV.com.ua

Продаж

Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.
16 грудня 2016
Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.

Продам кормушку-самосвал для прикормки рыбы. Может служить, как для зимней, так и для летней рыбалки. Кормушка предназначена доставлять вашу…

Купівля

Куплю б/в металопластикові вхідні двері
30 вересня 2015
Куплю б/в металопластикові вхідні двері

Куплю б/в металопластикові вхідні двері. 0503256372

Послуги

Ремонт монтаж строительство
21 грудня 2017
Ремонт монтаж строительство

Бригада опытных строителей выполнит внутренние-отделочные работы. Выполняем в совершенстве: Шпаклевку (в народе безпесчанка) под…