Фастів онлайн » Надзвичайні події » Міська влада відмовляється від карети швидкої допомоги, яку подарував місту кандидат у народні депутати Сольвар Руслан за підтримки благодійного фонду

Міська влада відмовляється від карети швидкої допомоги, яку подарував місту кандидат у народні депутати Сольвар Руслан за підтримки благодійного фонду

1
Чому влада Фастова працює проти жителів міста?!

Як відомо, у минулі вихідні місто Фастів відзначало свій 622 день народження. А який же день народження без святкування і подарунків? У цьому році, у рамках святкової програми до дня міста, молодь порадували концертами одразу аж два кандидати у народні депутати – Сольвар Руслан і Михайло Поплавський.

І навіть на прикладі розподілення відведених місць для проведення концерту, відчувалася причетність Поплавського до владних структур – для концерту влаштованого Сольваром, місця на центральній площі не знайшлося (адже для цього потрібно було перекрити весь центр міста) і його було відправлено з концертом до парку ім. Гагаріна. Але, як пізніше стало відомо, для Поплавського на площі концерт організовувати - можна.

Ну, якщо з Поплавським, нашим співуном, все ясно – на концерт свій він задіяв майже увесь адміністративний ресурс свого університету і бідолашні студентики хоч-не-хоч, а мали співати-танцювати на сцені, то з концертом Сольвара Руслана було зовсім інакше.

В концертній програмі, влаштованій за підтримки благодійного фонду Сольвара Руслана, брали участь такі відомі артисти, як Ірина Білик, Василь Бондарчук, Лілія Сандулеса, Тамерлан і Оленна Омергалієва, шоу барабанщиків, та й склад ведучих не підкачав - сумно нікому не було.

«Святкування, святкуванням, але ж який День народження без подарунків?» - спитаєте ви. І без подарунків місто дійсно не лишилося. По-перше, це про анонсоване у минулі вихідні і вирішене до Дня міста дуже важливе для фастівчан, питання води. Саме напередодні Дня міста, в Фастові нарешті майже пропали проблеми з водою в крані – це подарунок від благодійного фонду Сольвара Руслана "Разом у майбутнє".

З другим подарунком дещо складніше. Не секрет, що багато фастівчан зверталися до кандидата в народні депутати від партії Віталія Кличка «Удар» Сольвара Руслана, і просили, щоб він допоміг вирішити питання з наданням медичної допомоги. А саме - подарував місту хоча б одну сучасну карету швидкої допомоги, тому що ті, що є на балансі міста вже давно застаріли і лікарі просто не мають змоги дістатися до пацієнтів так швидко, як це необхідно.

В благодійному фонді Сольвара Руслана відгукнулися на ці прохання і придбали сучасну машину швидкої допомоги марки «Renault», звернулися до місцевої влади, щоб поставити її на баланс міста, але тут почалося найцікавіше - посадовці відмовляються приймати цей дарунок, посилаючись на те, що у місті й так все добре і нова машина просто не потрібна!

Отже Сольвар Руслан був змушений пригнати швидку до парку на концерт і зі сцени закликати глядачів звертатися до влади з проханням прийняти подарунок, щоб влада міста все ж таки зрозуміла простих фастівчан, щоб хоч і не бюджетним коштом, але все ж таки оновила автопарк станції швидкої допомоги, послугами якої користуються без виключення всі місцеві жителі.


До самого кінця концерту однодумці Сольвара Руслана сподівалися, що місцева влада схаменеться, все ж таки почне розуміти потреби простих людей і прийме подарунок – але дива не сталося, такий очікуваний людьми автомобіль так і залишився непотрібним владі.

Тому було прийнято рішення з понеділка виставити подаровану швидку на центральній площі міста на очах всіх перехожих і розпочати збір підписів з вимогою прийняття швидкої на баланс міста. Може хоч так влада почує свій народ і почне розуміти його потреби?!


Звертаємось до всіх Фастівчан – незалежно від ваших політичних вподобань, прийдіть на площу, підтримайте цю ініціативу Руслана Сольвара і залиште свій підпис під офіційним зверненням.
Адже, нажаль, тільки так ми можемо бути почутими і тільки разом ми можемо домогтися захисту своїх інтересів!


Міська влада відмовляється від карети швидкої допомоги, яку подарував місту кандидат у народні депутати Сольвар Руслан за підтримки благодійного фонду{link_on_forum}Думки в голос:


 • Коментарі
 • "Вконтакте"
 • FaceBook

urstar.kiev Пользователь offline
Користувачі
На сайті з: 6.09.2012  
  Публікацій: 0  
  Коментарів: 2
17 вересня 2012 21:43 557
А разве это не преступление должностного лица перед гражданами города. Ну и где же местное телевидение, пресса? Где мы?

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Фотогалерея

Останні 10 фото з ГАЛЕРЕЇ Фастова

 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Королева и её подданные

  Королева и её подданные

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (28)
 • Фастів сучасний 120

  Фастів сучасний 120

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 119

  Фастів сучасний 119

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 118

  Фастів сучасний 118

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Маммилярия 133

  Маммилярия 133

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (15)
 • не знаю 132

  не знаю 132

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (14)
 • Scilla bifolia 131

  Scilla bifolia 131

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (12)
 • Весна не за горами 130

  Весна не за горами 130

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (13)
 
Жовтень 2019
1Вт2Ср3Чт4Пт5Сб6Нд7Пн8Вт9Ср10Чт11Пт12Сб13Нд14Пн15Вт16Ср17Чт18Пт19Сб20Нд21Пн22Вт23Ср24Чт25Пт26Сб27Нд28Пн29Вт30Ср31Чт
Видеть вас одно удовольствие, а не видеть - другое. Подробности Сантехник Ломоносов на сайте. При увеличении градуса даже углы тупеют.
Останні оголошення на FASTIV.com.ua

Продаж

Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.
16 грудня 2016
Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.

Продам кормушку-самосвал для прикормки рыбы. Может служить, как для зимней, так и для летней рыбалки. Кормушка предназначена доставлять вашу…

Купівля

Куплю б/в металопластикові вхідні двері
30 вересня 2015
Куплю б/в металопластикові вхідні двері

Куплю б/в металопластикові вхідні двері. 0503256372

Послуги

Ремонт монтаж строительство
21 грудня 2017
Ремонт монтаж строительство

Бригада опытных строителей выполнит внутренние-отделочные работы. Выполняем в совершенстве: Шпаклевку (в народе безпесчанка) под…