Фастів онлайн » Новини спорта » Юний пластун 2010

Юний пластун 2010

0
17 липня 2010
Юний пластун 2010

На початку червня в с. Волиця Фастівського району пройшов другий військово-патріотичний козацький вишкіл "Юний пластун", який організував пластунський підрозділ «Каскад» Фастівського куреня Українського козацтва. Очолив вишкіл хорунжий фастівського козацтва Юрій Пустовій, а допомагали йому інструктори козак Анатолій Голішевський, козачка Аня Григор’єва і Микола Поляновський.
Діти з 6 до 14 років жили в наметовому таборі 12 днів, проходячи навчання з військових дисциплін: військовий рукопашний бій, школа виживання, тактика, стрільба, маскування, військова медична і інженерна підготовка. Кожен день вишколу був розписаний по хвилинах, починаючи з 6.30 годин ранку і до 22 години вечора, однак зацікавленість дітей поборола втому. Юні пластуни жили за козацькими правилами і традиціями, дотримувались дисципліни і військового етикету. Кожен з них пройшов чергування по табору, і кожної ночі козачата по черзі стояли в караулі з пневматичною зброєю по охороні табору. Два рази вони показали набуті навики при нічних тривогах, а для більш детального засвоювання тактичних і стрілецьких навичок юні козачата спробували себе і в вогневих контактах з використанням пейнтбольної, а на наступний день - і страйкбольної зброї. Також вони засвоїли навики орієнтування і виживання в денних військово-польових походах. Для дітей було проведено ознайомлення зі стрілецьким озброєнням представниками спеціального підрозділу ЗСУ.
За допомогою краєзнавця Андрія Мороза і святих отців із козацької православної церкви св.Миколая була проведена виїзна екскурсія по козацьких похованнях на фастівській землі та до краєзнавчого комплексу в с.Мазепинці. Разом з Григорієм Березюком і от.Віталієм (із греко-католицької церкви) козачата запалювали ватру і співали народних пісень та спілкувались. Часу вистачило і на навчання, і на відпочинок: діти грали в спортивні і козацькі ігри, купались в річці.
В останній день для учасників вишколу була проведена атестація на пластунські ступені. Юні пластуни подолали ускладнену спеціалізовану смугу перешкод «тропа розвідника», що складалась з 13-15 елементів, показали вміння розбирати і збирати автомат Калашникова, провели повноконтактні поєдинки з рукопашного бою. Всі дев'ятнадцять козачат гідно пройшли цей екзамен і отримали заслужені ступені джури-пластуна.
На закритті вишколу інструктори побажали дітям наснаги на майбутнє, і керівник вишколу вручив кожному юному пластуну диплом відмінного проходження вишколу, а найкращим - подарунки від Обласного центру сприяння розвитку молоді.
За допомогу в проведенні такого вишколу Юрій Пустовій висловлює подяку родині Голішевських і Сажко, а також козакам пластунського підрозділу «Каскад».


{link_on_forum}Думки в голос:


 • Коментарі
 • "Вконтакте"
 • FaceBook

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Фотогалерея

Останні 10 фото з ГАЛЕРЕЇ Фастова

 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Королева и её подданные

  Королева и её подданные

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (28)
 • Фастів сучасний 120

  Фастів сучасний 120

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 119

  Фастів сучасний 119

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 118

  Фастів сучасний 118

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Маммилярия 133

  Маммилярия 133

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (15)
 • не знаю 132

  не знаю 132

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (14)
 • Scilla bifolia 131

  Scilla bifolia 131

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (12)
 • Весна не за горами 130

  Весна не за горами 130

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (13)
 
Жовтень 2019
1Вт2Ср3Чт4Пт5Сб6Нд7Пн8Вт9Ср10Чт11Пт12Сб13Нд14Пн15Вт16Ср17Чт18Пт19Сб20Нд21Пн22Вт23Ср24Чт25Пт26Сб27Нд28Пн29Вт30Ср31Чт
Останні оголошення на FASTIV.com.ua

Продаж

Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.
16 грудня 2016
Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.

Продам кормушку-самосвал для прикормки рыбы. Может служить, как для зимней, так и для летней рыбалки. Кормушка предназначена доставлять вашу…

Купівля

Куплю б/в металопластикові вхідні двері
30 вересня 2015
Куплю б/в металопластикові вхідні двері

Куплю б/в металопластикові вхідні двері. 0503256372

Послуги

Ремонт монтаж строительство
21 грудня 2017
Ремонт монтаж строительство

Бригада опытных строителей выполнит внутренние-отделочные работы. Выполняем в совершенстве: Шпаклевку (в народе безпесчанка) под…