Фастів онлайн » Новини спорта » Молода зміна ветеранам-захисникам (клуб "каскад")

Молода зміна ветеранам-захисникам (клуб "каскад")

0
17 липня 2010
Молода зміна ветеранам-захисникам.

Історія патріотичного руху нашої країни ставить сьогодні пріоритетну задачу в області комплексних заходів з патріотичного виховання молоді, що визначає положення програми патріотичного виховання молоді на 2009-2011 роки, затвердженої президентом України.
Так, в цьому році по всій країні були проведені різноманітні заходи присвячені 65-річниці з Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. В стороні і не залишилось місто Фастів І традиційно в цьому році пройшли 10-ті військово-патріотичні змагання «Юний захисник Вітчизни» для школярів 8-10 класів ЗОШ міста Фастова. Ініціатором проведення цього заходу як завжди виступила громадська організація «Спортивний клуб «Каскад» Цю ініціативу підтримали відділ фізичної культури і спорту і управління освіти фастівського міськвиконкому, а також голова райкому ТСО України – М.О.Цісар. Фінансову підтримку в відновленні і проведенні цього змагання взяла на себе міська організація Партії регіонів, безпосередньо В.В.Ходько В найкоротший час були вирішені всі організаційні питання, і основну частину з підготовки та проведення змагань взяв на себе клуб «Каскад».
Не зважаючі на не дуже сприятливі погодні умови 14 травня ВП змагання «Юний захисник Вітчизни» відбулися в лісовому масиві Снітинка. Нажаль в ній прийняли участь не всі школи. Так ЗОШ №3, №12 і ліцей були відсутні, але загальна кількість учасників і глядачів була більше 100 чоловік.
Змагання відкрив головний суддя змагань – Юрій Пустовій. Після вступних слів, привітань відбувся показовий виступ з військової підготовки бійців спортивного клубу «Каскад» та захоплення розвід групою «язика», і перший етап – проходження командами маршем з піснею. Після цього учасники були розподілені по етапах: «Снайпінг» - гол. суддя етапу Микола Омельянович Цисар.; «Розвідка» - гол. суддя етапу Сергій Куклінський; «Спеціалізірована смуга перешкод» - гол. суддя етапу Олег Чернишенко, Юрій Медвідь; «Силове триборство» - гол. суддя етапу Анатолій Голішевський; «Медична підготовка»- гол. суддя етапу Ігорь Шараєвський; «Тактико-стройова підготовка»» - гол. суддя етапу Ю.Пустовій; «Козацькі забави» - гол. суддя етапу Микола Прокопенко. Також допомогали в суддівстві і вихованці Каскаду.
Для школярів 8-9 класів змагання такого рівня стали першими, тому для учасників вони були і цікавими, і складними водночас. Діти показали хороші результати. Особливо вразили суддів дівчата, які під дощем переносили поранених і по «пластунські» переповзали поле бою. А хлопці показали свою силу в перетягуванні канату і в «лаві на лаву».
При закритті підсумував змагання начальник відділу фізичної культури і спорту Микола Васильович Дятел. За результатами цих змагань третє командне місце отримала ЗОШ №1, друге –ЗОШ № 9, а перше виборола –ЗОШ №4. Для переможців МО Партії регіонів придбали гарні медалі, грамоти і великий кубком. Нагородження проводили головний суддя і керівник апарату МО Партії регіонів В’ячеслав Володимирович Ходько.{link_on_forum}Думки в голос:


 • Коментарі
 • "Вконтакте"
 • FaceBook

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Фотогалерея

Останні 10 фото з ГАЛЕРЕЇ Фастова

 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Королева и её подданные

  Королева и её подданные

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (28)
 • Фастів сучасний 120

  Фастів сучасний 120

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 119

  Фастів сучасний 119

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 118

  Фастів сучасний 118

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Маммилярия 133

  Маммилярия 133

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (15)
 • не знаю 132

  не знаю 132

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (14)
 • Scilla bifolia 131

  Scilla bifolia 131

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (12)
 • Весна не за горами 130

  Весна не за горами 130

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (13)
 
Жовтень 2019
1Вт2Ср3Чт4Пт5Сб6Нд7Пн8Вт9Ср10Чт11Пт12Сб13Нд14Пн15Вт16Ср17Чт18Пт19Сб20Нд21Пн22Вт23Ср24Чт25Пт26Сб27Нд28Пн29Вт30Ср31Чт
Останні оголошення на FASTIV.com.ua

Продаж

Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.
16 грудня 2016
Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.

Продам кормушку-самосвал для прикормки рыбы. Может служить, как для зимней, так и для летней рыбалки. Кормушка предназначена доставлять вашу…

Купівля

Куплю б/в металопластикові вхідні двері
30 вересня 2015
Куплю б/в металопластикові вхідні двері

Куплю б/в металопластикові вхідні двері. 0503256372

Послуги

Ремонт монтаж строительство
21 грудня 2017
Ремонт монтаж строительство

Бригада опытных строителей выполнит внутренние-отделочные работы. Выполняем в совершенстве: Шпаклевку (в народе безпесчанка) под…