Фастів онлайн » Про все » Поздоровлення - президенту з Днем народження

Поздоровлення - президенту з Днем народження

0
9 липня 2010

Був час, отримав я від Віктора Януковича листа.

 

 

Ось сьогодні таки вирішив йому написати відповідь і в додаток поздоровити з Днем народження.

 

Шановний Віктор ЯНУКОВИЧ!

 

Дозвольте звернутися до Вас із словами підтримки у цей непростий час, який переживає зараз наша економіка та український малий та середній бізнес зокрема.

 

Я прекрасно розумію, як нелегко зараз доводиться президенту, адже намагаючись залатати дірки у Державному бюджеті, уряд робить це у першу чергу за наш рахунок

 

Мені, як і Вам, прекрасно відомо, що за 2009 рік майже у 4 рази виросла заборгованість по ПДВ (хоча мені до лампочки те ПДВ), майже вдвічі зросло стягнення авансових платежів з підприємців і росте ще більше.

 

Мені відомо і про шалений податковий тиск на підприємців постійними перевірками, 9

із 10 з яких закінчується накладанням додаткових штрафів.

 

Після останнього такого 2 дні потому, директор заставив підписати мене наказ про звільнення 4 працівників, а роботу їхню перерозподілили на інших. З понеділка чекаю звільнення і я.

 

Ми всі чудово розуміємо, що малий та середній бізнес в Україні завжди був і є головним стимулюючим фактором внутрішнього ринку, саме від нього багато у чому залежить наповнення бюджету, створення нових робочих місць, а отже - добробут держави. Тому, саме розвиток малого та середнього бізнесу займав пріоритетне місце у Вашій виборчій програмі.

 

Тож серед першочергових завдань для Вас і Вашої команди після перемоги на президентських виборах було не лише підтримка і всебічне стимулювання малого та середнього бізнесу в Україні, а і захист його інтересів державою.

 

Відповідно до Вашої передвиборчої програми «Україна для людей» підприємства малого та середнього бізнесу (а не тільки газові барони) повинні були отримати доступ до кредитних ресурсів. Повинно було зменшене податкове навантаження на підприємців та знижені податкові платежі для тих підприємств, які створюють нові робочі місця.

 

Повинно було прийняти новий Податковий кодекс, положення якого спрямовані на те, щоб зробити Україну найбільш інвестиційно привабливою у Східній Європі. Повинні були оголошені податкові канікули для малого бізнесу на 5 років, зроблено зниження ПДВ до 17% та податок на прибуток до 19% із подальшим зниженням до 16%.

 

Упевнений, що разом з нами Вам вдасться вивести Україну з тієї прірви, в якій вона опинилася за останні рокі. Вірю, що Ви (без нас – бо нам цього ніхто не дасть) зробите так, аби кожен український підприємець, кожна людина праці жили заможно та щасливо.

 

Поздоровляю Вас із Днем народження!

 

Бажаю багатства Вам того що Вы заслуговуєте! Щастя безмірного – того що зараз всі жителі маленьких міст та сел мають.

 

А саме – бажаю Вам для активізації Вашіх дій та виконання обіцянок, пожити декілька років в Фастівській 2 кімнатній квартирі. З жінкою - безробітнею, тещею і тестем пенсіонерами та 2 дітьми. Отримувати зарплатню в 1500 гр. та пенсію 860гр і 970гр. Вночі підробляти сторожем за 500 гр. Платити за житло, опалення, воду та газ – 800 -1200 гр. Купати дітей в ванні раз в місяць, воду зберігати в виварці, та митися за графіком. Купляти цукор для чаю по 9 гр, про вареню вже мовчу. Радувати діточок  цукерками раз в місяць після получки – якщо ще дадуть. Взимку лягати спати одягненим, бо в кімнаті більш ніж 18 градусів ніколи не було. Купляти туфлі з страусиної шкіри в нашому магазині “Дешева Обув” за 150-200 гр., інший одяг в Білій Церкві на секонд-хенді. Їздити в маршрутках за 1,5 гривни та електропотягах. Відпочивати на Унаві а не на Канарах. Продукти купляти в “Еко-маркеті”. Лікуватися після тих продуктів у нашій поліклініці, а не в Феофанії. Їздити на город садити картоплю на старенькому Москвичі. Ремонтувати ходову кожен місяць по 2 рази тому що доріг в Фастові немає – є лише назва та малюнок на карті. Інтернетом користуватися лише на роботі, якщо ніхто не бачить. І т.і.

Будете тоді завжди з людьми – почуєте тоді кожного!

 

Лише такого щастя Вам бажаю! В любові та підтримці близьких, в боротьбі з труднощами та незгодами. Тому що Ви самі не здогадуєтеся якою по справжньому може бути щаслива людина, мешкаючи в хоромах Межгірья, чи в особняку на Ліпській.

 

Також щиро бажаю не забувати хто Ви є і ким були. А саме головне – ким Ви будете через 5-10 років!

 

Ми в Вас віримо! А в когож ще вірити – президент один, вибирати не виходить. Ось прийду сьогодні з нічного підробітку і буду далі вірити.... рік... два.... десять... Так само як і всі останні 15...

 

З днем народження!

 

З повагою,

Андрій Єременко.

 {link_on_forum}Думки в голос:


 • Коментарі
 • "Вконтакте"
 • FaceBook

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Фотогалерея

Останні 10 фото з ГАЛЕРЕЇ Фастова

 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Королева и её подданные

  Королева и её подданные

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 120

  Фастів сучасний 120

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 119

  Фастів сучасний 119

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 118

  Фастів сучасний 118

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Маммилярия 133

  Маммилярия 133

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (4)
 • не знаю 132

  не знаю 132

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (0)
 • Scilla bifolia 131

  Scilla bifolia 131

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (0)
 • Весна не за горами 130

  Весна не за горами 130

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (1)
 
Листопад 2020
1Нд2Пн3Вт4Ср5Чт6Пт7Сб8Нд9Пн10Вт11Ср12Чт13Пт14Сб15Нд16Пн17Вт18Ср19Чт20Пт21Сб22Нд23Пн24Вт25Ср26Чт27Пт28Сб29Нд30Пн
Останні оголошення на FASTIV.com.ua

Продаж

Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.
16 грудня 2016
Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.

Продам кормушку-самосвал для прикормки рыбы. Может служить, как для зимней, так и для летней рыбалки. Кормушка предназначена доставлять вашу…

Купівля

Куплю б/в металопластикові вхідні двері
30 вересня 2015
Куплю б/в металопластикові вхідні двері

Куплю б/в металопластикові вхідні двері. 0503256372

Послуги

Ремонт монтаж строительство
21 грудня 2017
Ремонт монтаж строительство

Бригада опытных строителей выполнит внутренние-отделочные работы. Выполняем в совершенстве: Шпаклевку (в народе безпесчанка) под…