Фастів онлайн » Політика та экономіка » Дати правду про війну

Дати правду про війну

4
Дати правду про війну


Депутати з фракції Української Народної Партії у Фастівській міській раді на Київщині Іван Неживий і Віталій Сокур наполягають аби при затвердженні міської програми „Рік ветеранів Великої Вітчизняної Війни 1941-1945 років у м.Фастові на 2010 рік” було враховано і проблеми життєдіяльності учасників українського визвольного руху в роки Другої світової війни, вояків ОУН-УПА.
На переконання депутатів з УНП у дні відзначення 65-річчя закінчення військових змагань в Європі під час Другої світової війни на провідних загальноукраїнських телеканалах транслювались здебільшого художні та документальні фільми, які створили перекос у формуванні кінорепертуару програм українського телебачення. Фракція УНП стверджує, що український глядач тоді був змушений переглядати продукцію переважно сучасного російського кінематографа, у якому проглядається тенденція до виправдання засуджених істориками (до речі навіть російськими) жорстоких методів ведення війни, сліпого пожертвування «людським матеріалом», ідеалізації СМЕРШу. В ряді цих фільмів, на переконання депутатів з УНП традиційно, в дусі ще радянської ідеології, висвітлюються українські національні збройні формування, підпільні організації, які також брали участь у Другій світовій війні. Таким чином історія цієї війни засобами кіноматографа, кінодокументалістики трактується вкрай однобоко – в руслі сучасних російських політичних установок щодо виключної ролі цієї країни в загальноєвропейських процесах, заявляють Іван Неживий і Віталій Сокур.
З огляду на це, депутати з фракції Української Народної Партії пропонують у рамках фільмопоказу в кінозалі міського Палацу культури продемонструвати художні та документальні стрічки українського кінематографа, які висвітлюють трагічні події українського визвольного руху в роки Другої світової війни без російсько-радянських ідеологічних нашарувань. Зокрема, вони пропонують до перегляду художні фільми «Останній бункер» режисера Вадима Ільєнка, «Вишневі ночі» режисера Аркадія Микульського, «Атентат. Осіннє вбивство у Мюнхені» режисера Олеся Янчука, «Нескорений» режисера Олеся Янчука і «Залізна сотня» того ж режисера. Щодо докукментальних фільмів, то депутати з Української Народної Партії Іван Неживий і Віталій Сокур пропонують продемонструвати в Палаці культури фільми «Війна. Український рахунок» режисера Сергія Буковського, «Здобути або не бути» режисера Михайла Ткачука, «Я камінь з Божої криці» режисера Аркадія Микульського, «Правди дорога терниста», режисера Павла Фаринюка, «УПА. Погляд крізь роки» режисерів Олександра Балабана і Олександра Радинського.
До речі, кіносценаристом деяких цих фільмів є наш земляк, один з найталановитіших сучасних українських письменників Василь Портяк. 2005 року він став Лауреатом премії імені Володимира Косовського за сценарії фільмів «Нескорений» та «Залізна сотня».
Як повідомив голова управи Фастівської міськорганізації УНП Олександр Горинський, сьогодні виконавчий комітет Фастівської міської ради на своєму засіданні одностайно підтримав пропозиції депутатів з УНП. Тепер жителі міста зможуть у кінозалі переглянути цілу низку фільмів про визвольні змагання українського народу в роки Другої світової війни.


{link_on_forum}Думки в голос:


 • Коментарі
 • "Вконтакте"
 • FaceBook

antonina
Гості
На сайті з: --  
  Публікацій: 0  
  Коментарів: 0
21 жовтня 2010 21:39 246
Краще було б якби «шановний ПАН» Неживий разом з Депутатиами з фракції Української Народної Партії у Фастівській міській раді займався ділом . Я звісно розумію ,що він «поважний» історик, але тоді хай в школі викладає чи на громадських засадах цим займається!!! А як депутата його повинні турбувати геть інші проблеми. Краще він був просто порядною людиною та інколи зимою брав лопату в руки і розчищав сніг хоч біля своєї хвіртки,щоб пройти можна було,….. та де там – «ПАН» же їздить на таксі ,навіщо йому той сніг?!
П.С:Дивлячись на стан дороги більшої половини вулиць району Журавлівка, де проживає «ПАН» Неживий , здається, що не фільми в кінозалі переглядаєш про Другу світову війну, а сам в ній участь береш!!!!!!!
З повагою жителі району!!!!!!

v84285216324436091 Пользователь offline
Користувачі
На сайті з: 26.09.2009  
  Публікацій: 23  
  Коментарів: 5
8 жовтня 2010 16:06 236
Поддерживаю вышесказанные слова.Ай-да молодец.Правильно.

БВГ Пользователь offline
Користувачі
На сайті з: 5.06.2010  
  Публікацій: 0  
  Коментарів: 2
18 вересня 2010 22:40 226
У Фастові УПА слава богу не було і хай їм шану дають там де вони діяли а ось тим героям.що загинули В боях і знищили фашистів-шана і не УПА до них рівняти!

Семен
Гості
На сайті з: --  
  Публікацій: 0  
  Коментарів: 0
29 червня 2010 13:33 153
Було б дуже добре!

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Фотогалерея

Останні 10 фото з ГАЛЕРЕЇ Фастова

 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Королева и её подданные

  Королева и её подданные

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (28)
 • Фастів сучасний 120

  Фастів сучасний 120

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 119

  Фастів сучасний 119

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 118

  Фастів сучасний 118

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Маммилярия 133

  Маммилярия 133

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (15)
 • не знаю 132

  не знаю 132

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (14)
 • Scilla bifolia 131

  Scilla bifolia 131

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (12)
 • Весна не за горами 130

  Весна не за горами 130

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (13)
 
Листопад 2019
1Пт2Сб3Нд4Пн5Вт6Ср7Чт8Пт9Сб10Нд11Пн12Вт13Ср14Чт15Пт16Сб17Нд18Пн19Вт20Ср21Чт22Пт23Сб24Нд25Пн26Вт27Ср28Чт29Пт30Сб
Вы заблуждаетесь настолько глубоко, что заблуждаетесь даже насчёт глубины своего заблуждения Oracul официальный сайт - мир уникальных игровых автоматов, азартных игр, карт. Чем и куда мы вам не угодили?!
Останні оголошення на FASTIV.com.ua

Продаж

Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.
16 грудня 2016
Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.

Продам кормушку-самосвал для прикормки рыбы. Может служить, как для зимней, так и для летней рыбалки. Кормушка предназначена доставлять вашу…

Купівля

Куплю б/в металопластикові вхідні двері
30 вересня 2015
Куплю б/в металопластикові вхідні двері

Куплю б/в металопластикові вхідні двері. 0503256372

Послуги

Ремонт монтаж строительство
21 грудня 2017
Ремонт монтаж строительство

Бригада опытных строителей выполнит внутренние-отделочные работы. Выполняем в совершенстве: Шпаклевку (в народе безпесчанка) под…