Фастів онлайн » Новини спорта » Спартакіада серед збірних молодіжних команд мікрорайонів

Спартакіада серед збірних молодіжних команд мікрорайонів

0

Визначили найспортивніший мікрорайон міста

Нещодавно на СК «Машинобудівник» відбулася традиційна Спартакіада серед збірних молодіжних команд мікрорайонів, присвячена Дню міста Фастова. Відразу після офіційного відкриття відбулися змагання з міні-футболу та легкої атлетики. З бігу на 100 м у своїх групах переможцями стали Наталія Оберемок та Олександр Діденко. Естафету 4х100 м (2 хлопці+2 дівчини) виграла команда центру, друге місце за командою Снігурівки. В змаганнях з гирьового спорту переможцями стали Максим Басанцев, Олександр Горбатов, Андрій Кирилюк. Після цього відбулися змагання з армрестлінгу.

Переможці: Леонід Захаркін, Олександр Грицан, Андрій Кирилюк. У цей же час закінчився турнір з міні-футболу, в якому взяли участь 6 команд. У фіналі з рахунком 1:0 перемогла команда з Мехколони, яка вже має досвід виступу в міських змаганнях. Приємно, що значно менші за віком футболісти з Потіївки посіли друге місце. В боротьбі за третє місце команда Журавлівки по пенальті перемогла команду Казнівки. Перетягування канату, як і завжди, пройшло емоційно та весело. Перше місце посіла команда Мехколони.

У цілому в Спартакіаді взяли участь 120 хлопців та дівчат із 6 мікрорайонів міста. Нагородження переможців та призерів змагань проводив начальник відділу спорту М. В. Дятел. Всі вони отримали дипломи та грошові винагороди, адже Спартакіада відбулася в рамках загальноміського свята за кошти відділу спорту. Приємно, що і на цей раз знайшлися люди, які допомогли в її проведенні. Так, Всеукраїнська громадська організація «Громадська позиція» придбала кубки для нагородження переможців та призерів в комплексному заліку, в якому в рівній боротьбі команда Снігурівки перемогла Центр і вперше в історії своїх виступів у подібних Спартакіадах посіла І загальнокомандне місце і отримала основний трофей — кубок.

За 2 3 місця кубки також одержали команди Центр та Мехколона. Як і завжди, всім учасникам вручено солодощі, смачну випічку та напої від директора ТОВ «Старий гастроном» Л. В. Пахомової, ПП В.Є. Паніматченка та І.І. Гордієнка, О.І. Романенко — директора ТОВ «Фірма Трейд-РД», М. В. Нетяжука — директора ДП ВАТ «Київхліб» Фастівський хлібокомбінат» та дирекції «Еко-маркета». Тож подяка цим людям від організаторів та учасників змагань. Окремі слова вдячності тим, кого протягом багатьох років ми бачимо зі своєю молоддю на спортивних об’єктах міста: О.І. Кирилюк та Р. В. Дубровіну (голова і секретар комітету самоорганізації населення м-ну Снігурівка), А. Ф. Добровольський (Журавлівка), В. М. Христенко (Казнівка), Т. О. Ковба (Потіївка), С. М. Кравець-Кравченко та В.І. Яременко (Фастів 2). До речі, начальник МК-29 В.І. Яременко вже давно опікується футбольною командою свого мікрорайону.

Ось і під час цих змагань відзначив подарунками кращих гравців своєї команди. Слова щирої вдячності директору СК «Машинобудівник» І. В. Шевчуку та працівникам за підготовку стадіону до змагань, вчителям фізвиховання за чесне і об’єктивне суддівство. Молоді люди із задоволенням та посмішками на обличчях залишали спортивний комплекс, а саме це і є найбільшою нагородою для нас, організаторів подібних заходів.

Автор:  Р. Дейнега, головний суддя Спартакіади, голова міського ФСТ «Україна»

Источник:  Газета «Наш Городок» №42