Фастів онлайн » Незалежна преса Фастова » У Хвастові - липень 2009 р., № 121

У Хвастові - липень 2009 р., № 121

0
19 липня 2009

Вісник Фастівських міських організацій Української Народної Партії та Української Народної Молоді

 

У Хвастові - липень 2009 р., № 121

 

Липень 2009 р., № 121

Ні доріг, ні грошей


депутати міськради з фракцій «Наша Україна» та Української Народної Партії намагаються з’ясувати, куди поділися кошти на ремонт доріг, закладені в бюджет попереднім секретарем міськради Віктором Сальніковим. Скоро й літо закінчиться, а дороги не ремонтуються. Відремонтували лише вулицю К.Маркса. Та й то це заслуга В.Сальнікова, яку тепер намагаються приписати собі інші.

Петро Швидченко

З людьми треба розрахуватися


Після останніх номерів «УХ» з повідомленнями про перебіг подій у міськраді та виконкомі до нас звертаються жителі міста з проханням допомогти отримати зароблені ними гроші. Вони наштовхуються на нерозуміння з боку секретаря міськради Г.Поліщук, яка замість допомоги людям заявила на зустрічі з вчителями, що розчарувалася в них.
депутати міськради з фракції УНП І.Неживий та В.Сокур збирають відповідні матеріали для звернення до правоохоронних органів. Іван Неживий звертає увагу на те, що українським законодавством передбачено кримінальну відповідальність за невиплату заробітної плати.

Олексій Задорожній

Мистецький захід

Вручення Літературно-мистецької премії Фастівщини імені Володимира Косовського за 2009 рік відбудеться в неділю, 26 липня, о 16-ій годині, у приміщенні Фастівської школи народної майстерності.
Ласкаво просимо!

Оргкомітет

Земельки хочеться!

депутати фракції УНП І.Неживий та В.Сокур попереджали, що за незаконним зняттям з посади в.о. міського голови, секретаря міськради Віктора Сальнікова та за обранням на цю посаду Галини Поліщук криються далекосяжні плани деяких комбінаторів, що призведуть до повернення брудних схем і беззаконня, яке спостерігалося під час керування містом психічно неврівноваженого мера з кримінальними замашками. На жаль, депутати не помилилися.
26 березня 2009 р. в міській раді з’явилася депутатська більшість (БЮТ, СПУ, «Відродження», «Блок Литвина»). Її формальним лідером було «призначено» депутата від Соцпартії Г.Поліщук, яку вони протиправно призначили на посаду секретаря міськради.
Ще й три місяці не минуло відтоді, а депутатська більшість «поліщуківців» (якщо справи так ітимуть і далі, скоро цей термін означатиме для людей ще бридотнішу річ, ніж банда чи шайка) вкрала у Фастівчан більше 230 га землі. Хто став власником? Якщо ви думаєте, що дефіцитна земля дісталася пересічним жителям міста, які хотіли б самотужки розв’язати свої житлові проблеми, то помиляєтеся. За рахунок Фастівчан з барського плеча Г.Поліщук щасливий лотерейний білет дістався «своїм» людям – депутатам з так званої нової депутатської більшості (бютівці, соціалісти, відродженці, литвиністи).
Зокрема, підприємство ПП «Вирій», що належить депутату міської ради, керівнику фракції «Блок Литвина» С.Павловському, протиправно, без проведення аукціону, отримало в оренду близько 3 гектарів землі у мальовничому місці – мікрорайоні Кадлубиця. Реальна вартість цієї земельної ділянки – близько 7 мільйонів гривень, а віддана вона була за орендну плату, яка складає декілька тисяч гривень. А найбільший цинізм такої «роздачі пирогів» проявився в тому, що Галиною Поліщук було віддано в приватні руки паркову зону, що озеленювалася дітьми та жителями Кадлубиці.
Справжній джекпот витягли депутати від партії «Відродження», які за сприяння тієї ж Г.Поліщук хапнули аж 216 гектарів землі. Реальну вартість складно порахувати не тільки нам, а й фахівцям. Але це не одна сотня мільйонів гривень. Тому слова лідера партії «Відродження» О.Пенькового, що потрібно припиняти дерибан, які він невтомно повторює на кожній сесії, сприймаються з глузуванням.
Найменше перепало в цій лотереї В.Поліщуку – чоловіку Галини Поліщук, який веде її бізнес, поки дружина займається переліченими вище «добродійними» справами «на користь міста». Піднявся за рахунок землі в центрі міста він тільки на 50 тисяч доларів, але, як кажуть, ще не все втрачено. Валерій Поліщук швидко надолужить «своє» за рахунок відкриття нового магазину та бурхливого керування містом своєї дружини. Земельного дерибан ще не закінчився, є всі шанси наздогнати колег по так званому земельному бізнесу.
Адже крапку в пограбуванні Фастівчан нова депутатська більшість (БЮТ, СПУ, «Відродження», «Блок Литвина») ставити не збирається. Як стало відомо від працівників апарату міськради, на чергову «земельну» сесію Г.Поліщук має намір винести питання про надання в оренду ТОВ «Тесей» (будівельний магнат – депутат міськради від фракції БЮТ О.Бойко) земельної ділянки площею 4 гектари в мікрорайоні Журавлівці, біля Снігурівського ставу. Цю ділянку пан Бойко планує використати для будівництва котеджів на березі ставка (де люди рибалять). І справа навіть не в тому, що справжня вартість цієї землі – близько 15 мільйонів гривень, а віддається вона віддається «Тесею» за декілька тисяч. Дбаючи про збереження природи, снігурівчани створили товариство рибалок і налагодили догляд за ставом. Тепер риболовля для них стане справою вельми складною, оскільки, побудувавши котеджі, нові українці обнесуть став великою огорожею і будуть самі там гріти животи разом зі своїми сім’ями та близьких їм «діловими» людьми.
За коментарем ми звернулися до депутатів, які захищають Фастівську землю від загребущих рук Г.Поліщук та її депутатської більшості (БЮТ, СПУ, «Відродження», «Блок Литвина»).

Аліна Орловська, депутат від НУНС:

Мене у Фастівському політичному бомонді вже нічого не дивує. Сварки, інтриги, безчесні вчинки стали нормою для більшості депутатів міськради.
Цинічно, що, чинячи це неподобство, більшість депутатів прикривається демагогічними балачками про інтересами міста, постійно наголошуючи на цьому з депутатської трибуни. Мені не зрозуміло, де ж тут інтереси міста? Якщо в збагаченні депутатів більшості, то це дивна логіка і цинізм найвищої проби. У цій ситуації хочеться сказати своїм колегам-депутатам: схаменіться, а то пізно буде. Бог бачить усе, і зло, які вони чинять, обдурюючи людей, обернеться проти них.

Віктор Сальніков:

Те, що зараз відбувається, – це просто жах. Ніколи такого не було. Цей владний шабаш нагадує мені «тимофієвщину». депутати більшості після «голодного пайка», на який я їх посадив під час керівництва містом, начебто сказилися. Земля та комунальне майно територіальної громади міста роздаються за безцінь лідерам більшості, наче пиріжки на вокзалі. Я співчуваю наступному міському голові, оскільки після цієї «татаро-монгольської» навали матеріальних ресурсів та майна місто вже не матиме, все перейде «друзям соціалістки». Безумовно, ми моніторимо ситуацію, хоча робити це надзвичайно складно, бо їхні дії відбуваються під ореолом утаємниченості не тільки від громади міста, а й від депутатів, які протидіють розграбуванню (НСНУ, УНП). Ми докладемо максимум зусиль, щоб зупинити цю вакханалію та притягнути винних до відповідальності згідно із законом. Ми вже підготували звернення до прокуратури з проханням вжити заходів прокурорського реагування й відмінити ці рішення та виступити разом з нами на захист інтересів територіальної громади міста.

Ярослав Желовага, депутат від НУНС:

Я добре пам’ятаю події 26 березня 2009 року, коли формувалася нова депутатська більшість, і які обіцянки лунали з трибуни сесії міськради та в засобах масової інформації. Заявлялося, що вони беруть на себе повну відповідальність за стан справ у місті і припинять використання депутатських можливостей для вирішення власних питань. Найбільше про це говорили Сергій Павловський (« Блок Литвина» та
Олександр Пеньковий «Відродження» ). І ось минає третій місяць. Підприємство «Вирій», власником якого є Павловський, отримало три гектари землі на Кадлубиці. А фракції «Відродження» повезло ще більше. Ось така ціна тим депутатським обіцянкам.

Марина Ковальська

Чи бути міському референдуму?

На черговій сесії міської ради має розглядатися питання, внесене депутатами фракцій „Наша Україна” та УНП, про призначення міського референдуму щодо доцільності будівництва шкідливого підприємства „Кнауф Інсулейшн Україна”.
депутати І.Неживий та В.Сокур заявляють, що більшість депутатського корпусу схильна підтримати цю ініціативу Фастівчан, і зараз усе залежатиме від позиції депутатів-бютівців. Тепер важливо, чи референдум не стане для БЮТу розмінною монетою при розгляді інших питань порядку денного.
Нагадаємо, що свого часу ініціювали цей референдум і послідовно його підтримували депутати з УНП та БЮТу.

Франц Безкидевич


Придбайте книжки


Редакційно-видавничий центр Фастівської міської організації УНП повідомляє про можливість придбати за пільговою ціною (за видавничою собівартістю) підготовлені та видані ним книжки Фастівських авторів. Пропонуються збірка поезій В.Косовського, А.Кравця-Кравченка, Є.Чередниченка «Тризуб» (15 грн.), книжка В.Шевченка про наслідки Чорнобильської катастрофи для Фастівщини «Обнятися з лелеками і плакать…» (8 грн.), збірка віршів А.Кравця-Кравченка «Встане нова Вкраїна» (6 грн.).
Звертатися за телефонами 8+050+962-61-42 (УНП) або 8+066+712-81-19 (Товариство «Просвіта»).

Інформація «УХ»

Увічнимо пам’ять про земляка


Фастівська районна організація Всеукраїнського товариства „Просвіта” імені Тараса Шевченка вітає ініціативу громадськості щодо перейменування частини вулиці Червоноармійської на вулицю імені поета-земляка Володимира Косовського. Просвітяни переконані, що вже давно слід було це зробити і увічнити пам’ять про людину драматичної долі, великої жертовності й рідкісного таланту.

Надія Чорна

Вісник «У Хвастові» відтепер можна читати на сайті Фастова за адресою: www.Fastiv.com.ua{link_on_forum}Думки в голос:


 • Коментарі
 • "Вконтакте"
 • FaceBook

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Фотогалерея

Останні 10 фото з ГАЛЕРЕЇ Фастова

 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 2

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (1)
 • Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Дубравушка Club (заміський комплекс) 1

  Категорія: Дубравушка Club (заміський комплекс)
  Коментарі (0)
 • Королева и её подданные

  Королева и её подданные

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (2)
 • Фастів сучасний 120

  Фастів сучасний 120

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 119

  Фастів сучасний 119

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Фастів сучасний 118

  Фастів сучасний 118

  Категорія: Фастів сучасний
  Коментарі (0)
 • Маммилярия 133

  Маммилярия 133

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (13)
 • не знаю 132

  не знаю 132

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (1)
 • Scilla bifolia 131

  Scilla bifolia 131

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (1)
 • Весна не за горами 130

  Весна не за горами 130

  Категорія: borisovich (цветы)
  Коментарі (2)
 
Січень 2022
1Сб2Нд3Пн4Вт5Ср6Чт7Пт8Сб9Нд10Пн11Вт12Ср13Чт14Пт15Сб16Нд17Пн18Вт19Ср20Чт21Пт22Сб23Нд24Пн25Вт26Ср27Чт28Пт29Сб30Нд31Пн
Останні оголошення на FASTIV.com.ua

Продаж

Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.
16 грудня 2016
Кормушка самосвал для зимней рыбалки 0,42 л.

Продам кормушку-самосвал для прикормки рыбы. Может служить, как для зимней, так и для летней рыбалки. Кормушка предназначена доставлять вашу…

Купівля

Куплю б/в металопластикові вхідні двері
30 вересня 2015
Куплю б/в металопластикові вхідні двері

Куплю б/в металопластикові вхідні двері. 0503256372

Послуги

Доставка їжі в Фастові
23 серпня 2020
Доставка їжі в Фастові

Відкрилась нова та зручна доставка їжі в Фастові. Доставка MixFood працює як по Фастову так і по району (уточняйте за тел.). Зручний сайт, з…